- HP_INC.

Цена
€106 90 / 209 08 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
HP Poly EncorePro HW720 - EncorePro 700 Series - headset - on-ear - wired - Quick Disconnect - black
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| General | |
|---|---|
| Product Type | Headset - wired - Quick Disconnect |
| Series | EncorePro 700 Series |
| Colour | Black |
| Earpad Material | Artificial leather |
| Features | 290° rotatable microphone, boom mic length 120-145 mm |
| Localisation | English / Europe |
| Audio Output | |
| Headphones Form Factor | On-ear binaural |
| Connectivity Technology | Wired |
| Diaphragm | 28 mm |
| Microphone | |
| Type | Boom |
| Microphone Operation Mode | Omni-directional |
| Frequency Response | 100 - 6800 Hz |
| Noise Cancelling | Yes |
| Noise Cancelling Technology | Passive noise cancellation (PNC) |
| Connections | |
| Connector Type | (Quick Disconnect) |
| Cable | |
| Cable Length | 89 cm |
| Miscellaneous | |
| Included Accessories | Carrying case |
| Manufacturer Warranty | |
| Service & Support | Limited warranty - 2 years |
| Dimensions & Weight (Shipping) | |
| Shipping Width | 17.5 cm |
| Shipping Depth | 14.9 cm |
| Shipping Height | 5.5 cm |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Форм фактор | Надглавии |
| Тип на връзката | Кабелни (USB) |
| Микрофон | Сваляем |
| Цвят | Черен |
| Предназначение | Офис/Конференции |
| Активно шумопотискане (ANC) | Не |
| Съраунд звук | Стерео |
| Размер на драйвера (mm) | 30 |
| Честотен диапазон | 100 Hz - 10 kHz |
| Импеданс (Ohm) | 32 Ohm |
| Защита от вода/пот | Не |
| Тегло | 0.00кг |
HP Poly EncorePro HW720 Двуушна слушалка с калъф за носене
Изживейте кристално чиста комуникация с двуушната слушалка HP Poly EncorePro HW720, проектирана за професионалисти, които изискват високо качество на звука и комфорт през целия ден. Шумопотискащият микрофон гарантира, че гласът ви се чува ясно, а широколентовото аудио осигурява естествен звук.
Ключови Предимства
- Професионален двуушен дизайн — Двете слушалки осигуряват иммерсивен звук и помагат за намаляване на фоновия шум, идеални за натоварена офис среда.
- Шумопотискащ микрофон — Намалява околния шум, за да можете да се концентрирате върху разговорите без разсейване.
- Комфорт за цял ден — Лека конструкция и меки възглавнички за уши позволяват продължително носене без умора.
- Plug-and-Play USB свързаност — Просто свържете чрез USB-A и започнете да използвате; не е необходим допълнителен софтуер.
- Включен удобен калъф за носене — Защитете слушалката си при пътуване или съхранение.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Форм фактор | Надглавии |
| Тип на връзката | Кабелни (USB) |
| Микрофон | Шумопотискащ |
| Цвят | Черен |
| Предназначение | Офис / Конференции |
| Активно шумопотискане (ANC) | Не |
| Съраунд звук | Стерео |
| Честотен диапазон | 20 Hz - 20 kHz |
Какво има в кутията
- HP Poly EncorePro HW720 Двуушна слушалка
- Калъф за носене
- USB-A кабел (прикрепен)
- Бързо ръководство
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









